Натисніть, щоб побачити повний розмір
 
 

Міщанський церковний хор в Косові

В місті Косові при церкві св. о. Николая в Монастирськім засновано і зорганізовано хор, який складається з 18 осіб.
Цей хор співає уже від 3 літ і відомий на цілу околицю косівського повіту. Хор зорганізував місцевий дяк Василь Близнюк, котрий сидить на середині зі скрипкою в руках.
З газети «Правда», 1931 рік.
Підготував Павлюк Богдан

poyas~0.jpg ozero~2.jpg hor~9.jpg moda.jpg Manugevich.jpg
Оцінити це фото (Ще нема голосів)
Інформація про фото
Файл:hor~9.jpg
Альбом:kosivart / Старі фото
Розмір файлу:386 КБ
долучення:Лист 17, 2023
Розміри:968x774 пікселів
Переглянуто:9 раз (а)
Посилання:https://foto.kosiv.org.ua/displayimage.php?pid=13636
Вибрані:Додати до Обраного

Коментар 1 до 3 від 3
Сторінка: 1

kosivart   [Лист 20, 2023 в 13:37]
Любко Вуйко: У центрі Косова, приблизно там, де зараз стоїть недобудована церква, колись була церква ,яка згоріла у роки війни, а може перед війною? ...Наразі питання не вивчене, але на її місці стояв пам'ятник Сталіну, а згодом Марксу. Не думаю, що церкву Святого Миколая взяли і перейменували у церкву Івана Хрестителя... Питання цікаве, а пан Богдан найкраще надається для таких досліджень...
kosivart   [Лист 20, 2023 в 14:53]
Роман Хромейчук: Косівська церква Св. Трійці що знаходилася навпроти пошти де зараз будується церква, згоріла у 1896 році. Нижче де зараз двоповерховий буд. навпроти Авалю знаходилася центральна синагога, спалена у 1941 році під час другої «акції» німцями. Церква села Монастирське, Св. Миколи Чудотворця була дочірньою церквою монастиря який був неподалік, перейменована на Св. Івана Хрестителя. Церква с. Москалівка Св. Василія Великого, була дочірньою церквою монастиря який стояв на Хоминському. Всі три церкви: Косова, Монастирського, Москалівки до приходу совітів у 1939 році були греко-католицького обряду.
kosivart   [Лист 20, 2023 в 17:44]
Павлюк Богдан: Любко Вуйко, питання вивчене і описане в багатьох тогочасних газетах- та церква св. Трійці згоріла під час великої пожежі в 1896 році. Синагога була майже навпроти чуть нижче по вулиці. Церква на Монастирську спочатку мала ймення Св. Миколая.

Коментар 1 до 3 від 3
Сторінка: 1