Натисніть, щоб побачити повний розмір
 
 

Перший або останній дзвінок у школі, родичі з дітьми

По центру є моя бабка Маріка і мама Маруся. То кобацкі люди 55-го року народження, як моя мама, цілком можут найти себе на цій знимці :)
Прислала Іванна Стеф'юк

repeta~3.jpg kladka~15.jpg dzvinok.jpg sportowci-kosiv.jpg topuziak.jpg
Оцінити це фото (Ще нема голосів)
Інформація про фото
Файл:dzvinok.jpg
Альбом:kosivart / Село Кобаки
Розмір файлу:235 КБ
Долучення:02.06.2026
Розміри:1250x719 пікселів
Переглянуто:6 раз (а)
Посилання:https://foto.kosiv.org.ua/displayimage.php?pid=15282
Вибрані:Додати до Обраного

Коментар 1 до 2 від 2
Сторінка: 1

kosivart   [02.06.2026 at 08:28 AM]
Світлана Кобилюк: Так! Це всі мої однокласники з першою вчителькою Іриною Василівною та нашими матусями. Багато з них покійні,яким вічна і світла памʼять та Царство небесне… Ми 1954-1955 р.н.
kosivart   [02.06.2026 at 08:28 AM]
Марія Федорук: Покищо впізнала тільки вчительку — Ірину Василівну Смадич, нині вже покійну — вчитель молодших класів, але чому деякі діти в галстуках, вже не пам'ятаю коли приймали в піонери, може і в молодших класах, бо в 14 вже приймали в комсомол…

Коментар 1 до 2 від 2
Сторінка: 1