Натисніть, щоб побачити повний розмір
 
 

Автобусна зупинка з мозаїкою роботи Валерія Березки

Керував відділом по спеціальністі «Художній розпис». Особливого значення Валерій Михайлович надавав дисципліні «спецпредмет», який забезпечував зв'язок рисунка, живопису й композиції. Метою цієї дисципліни було вміння вписувати зображення у певне архітектурно-просторове середовище, відбирати найхарактерніші риси натури, досягати певної стилістичної мови та гармонії, кольорової організації усієї композиції.

Валерій Михайлович фахово володів технологічним процесом іконопису. Його студенти самі заготовляли дошки, вибирали ковчег, шліфували, наклеювали паволоку, готували левкас і яєчну темперу.

Набуті практичні навички В.Березки, пов'язані з оформленням інтер’єрів та екстер’єрів, уміння використовувати різноманітні матеріали в монументально-декоративному оздобленні стали вагомим внеском і наріжним каменем у подальшій розбудові та формуванні освітньо-професійної програми відділу художнього розпису. Його особистий досвід і високий рівень творчих проектів, що прикрашають міста й села нашого краю, є актуальними й сьогодні для навчально-методичної бази відділу монументально-декоративного живопису вже Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Pastushki.jpg cerkva~21.jpg cherganivka~3.jpg cherganivka-1987.jpg dzherelo.jpg
Оцінити це фото (Ще нема голосів)
Інформація про фото
Файл:cherganivka~3.jpg
Альбом:kosivart / Черганівка
Розмір файлу:717 КБ
долучення:Лют 09, 2023
Розміри:1772x1011 пікселів
Переглянуто:17 раз (а)
Посилання:https://foto.kosiv.org.ua/displayimage.php?pid=12942
Вибрані:Додати до Обраного