Натисніть, щоб побачити повний розмір
 
 

Кераміка Яна Брошкевича

Унікальність покутської кераміки вражає. В ній — глибина,історичне коріння,традиції,узори грецькі і перські.
Відвідавши етнографічний музей в Вроцлаві,стало відомо, що роботи Яна Брошкевича і відомості про гончарську фірму «Ян Брошкевич і сини» можна почерпнути з багатьох музеїв на теренах Польщі. Історичний музей в Саноку, Катовіцах, етнографічний в Кракові, музей східних теренів колишньої Республіки Польща в Любліні.

Контактуючи постійно з музеєм в Любліні вдалось встановити, що в музеї є фотоматеріали Яна Брошкевича, дипломи про освіту, про виставки, торги з участю майстра, що становить неабияку цінність для нашого краю. Іншими словами — ці матеріали безцінні і свідчать про те, наскільки культурним, розвиненим був наш край. А кераміка Яна Брошкевича, його творчість, яка рідко зустрічається, яка виходить за всякі схеми і несе світло мистецтва людям.
Історичний музей в Саноку має більше 500 експонатів покутської кераміки — найбільший збір в Польщі, тут є і вироби Яна Брошкевича.

Прислала Лілія Галицька

petriv.jpg svarga.jpg keramika~0.jpg velikodnya.jpg bahmatyuk.jpg
Оцінити це фото (Ще нема голосів)
Інформація про фото
Файл:keramika~0.jpg
Альбом:kosivart / Покутська кераміка
Розмір файлу:219 КБ
долучення:Бер 25, 2023
Розміри:755x950 пікселів
Переглянуто:29 раз (а)
Посилання:https://foto.kosiv.org.ua/displayimage.php?pid=13023
Вибрані:Додати до Обраного

Коментар 1 до 1 від 1
Сторінка: 1

kosivart   [Бер 25, 2023 в 14:36]
Марія Михайлишин: Ще раз і ще раз перевпевнюємося наскільки особлива і самобутня кутська кераміка та неповторні і витончені вироби кутських майстрів! Цінуємо Наших! Бережемо Своє!

Коментар 1 до 1 від 1
Сторінка: 1