img526.jpg
Чотири дівчини, які подолали свою недовіру до фотоапаратаПереглядів: 156Ці дівчата добрі вершниці, і, як видно, що вони гуляють самі у пухнастих червоних костюмах, з білими вкрапленнями, відкрито показуючи свої прикраси, — вони мають справжню чарівність, незважаючи на те, що, як не дивно, нагадують дівчат американських індіанців. Якщо обличчя однієї з цих дівчат було б обрамлено в хутра замість барвистого шарфа, то схожість на ескімоса була б 100%.

A quartet of Zabie peasants who overcame their distrust of a camera

These women ride well, and as one sees them striding along in their dull-red costumes, with bits of white showing cleanly amid their finery, they have real charm, in spite of the fact that in some strange way they remind one of American Indian squaws. If the face of one of these girls had been framed in furs in
img524-1.jpg
По дорозі на Жаб’єПереглядів: 161По виду ця жінка в’яже, але насправді вона пасе корів. «Ви можете мене сфотографувати сьогодні», — каже вона — «але завтра я одягну моє найкраще вбрання і буду ше файніша».
img524.jpg
Амазонка з голими коліньми на рябому коникуПереглядів: 169На шерстяному пальто дівчини є помпони, які утворюють головну прикрасу цього типу гуцульського костюма.

A BARE-KNEED AMAZON AND A PIEBALD PONY

On the wool coat of this woman there are the pom-poms which form the chief decoration of this type of Huzul costume.
img523-1.jpg
Гуцули перед церквовною службою в Жаб’єПереглядів: 186Ці добрі люди трохи відклали церковну службу, щоб автор міг зробити фотознимки. І з його багатющого досвіду в Польщі він з вдячністю пам'ятає доброту та брак самосвідомості та егоїзму серед гуцулів у цьому далекому закутку республіки.

OUTSIDE THE CHURCH IN CLOSURE AT ZABIE

These good folks delayed their service a little in order that the author might get these views, and out of his welter of experiences in Poland he remembers with gratitude the kindness and lack of self-consciousness and egotism among the Huzuls in this far-off corner of the republic.
img523.jpg
Люлька та помпони на мості у Жаб’єПереглядів: 155За півтори години до служби у церкві гуцули сходять з горбів та гуртуються біля тесаного мосту. За населенням — Жаб’є найбільше в Польщі, простягнулось на кілометри вздвож Черемоша та розбите на кілька кутків.
img521-2.jpg
Балачки на кутіПереглядів: 148Така люлька притаманна південно-східному регіону республіки. Зверніть увагу на торбу майстерно оздоблену металевими пацьорками в чоловіка справа.
img521-1.jpg
Мешканці навколишніх сіл на Косівському базаріПереглядів: 161Місто Косів змійкою розташувалось поміж річкою та фантастичною скелею. Славиться своїми килимами — двосторонніми килимками незвичайних візерунків. Це один з найважливіших санаторіїв розташований в цьому куточку Польщі, який вирізняється прекрасним кліматом.

Kosow is a Shoestring town lying between the dry bed o£ a river and a fantastic cliff. It is famous for its 'kilims' — hand-woven, double-faced rugs of unusual pattern. One of the most important sanitariums of the republic is located in this corner of Poland, which is noted for its fine climate.
img519.jpg
Загравання з фотоапаратомПереглядів: 164
img518.jpg
Шкіряні кожухи ручної роботиПереглядів: 172На фото видно одразу літній і зимовий стиль головного вбрання, хоча солом’яний капелюх немає типової стрічки, яку носять русини та гуцули.
img517.jpg
Діти з Соколівки в національному вбранніПереглядів: 192
img516.jpg
Покупці на Львіському рибному базаріПереглядів: 177
img515.jpg
Карта: Гуцульщина в складі ПольщіПереглядів: 155
img514.jpg
Керівництво, редактори журналуПереглядів: 133
img513.jpg
Обкладинка журналу «National Geographic magazine»Переглядів: 146Про Гуцульщину в складі Польщі стаття «Struggling Poland» Maynard Owen Williams.

1926 рік.
   
фото:14 сторінках1