muzey~1.jpg
Учні київських шкіл у косівському музеї визвольної боротьбиПереглядів: 1Фото: Віра Рак
poshukivci.jpg
Пошуковці за роботоюПереглядів: 0Прислав Роман Петришак
dumi.jpg
Декоративне панно Мар'янки Юсипчук придбане на аукціоні для ЗСУПереглядів: 1Слава Ісусу Христу! Дорогі українці, до Дня української жінки пропоную придбати дитячу роботу Мар'янки Юсипчук (10 років), керівник Іванна Мартищук Косівський центр дитячої творчості — декоративне панно «Думи мої, думи мої», придбане на другому благодійному аукціоні у м.Косів 3 листопада 2023 року на підтримку Збройних Сил України. На даний час немаю де поставити роботу і не хочу що була непобачена. Діти — це наше майбутнє, а наші мужні захисники ціною власного життя і здоров'я бережуть для них Україну і заслуговують допомоги та підтримки. Виручені кошти майбутній власник роботи перечислить на рахунок храму Успіння Пресаятої Богородиці в с...
vogue.jpg
На обкладинці «Vogue Ukraine Edition» командирка взводу однієї з бригад Сухопутних військ Збройних Сил Оксана РубанякПереглядів: 321-річна військова з позивним «Ксена» стала єдиною жінкою-кулеметницею взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. У цивільному житті, до 24 лютого 2022-го, вона працювала в міській раді Івано-Франківська, писала вірші, була громадською активісткою.
Фото: Vogue Ukraine
pershocviti.jpg
ПершоцвітиПереглядів: 1А це Косів, мой файно є! :)
Фото: Андрій Близнюк
susak.jpg
Косівщина славиться не тільки різноманітними талантами, але й людьми, які наближають перемогу!Переглядів: 5Адріана Сусак, фото з вітрини в Києві. Прислав Андрій Репета.
chobitki.jpg
Чобітки у яких Наталка Полтавка на здибанку ходила до Петра!Переглядів: 6Поповнення експонатів музею-майстерні «Чоботар». Дякую п. Наталья Кравченко!
Прислав Роман Хромейчук
Shlyufaki.jpg
Шлюфаки (шляуфи)Переглядів: 6Постоли з коліс вантажних автомобілів робили на Гуцульщині та Покутті у 1940-50 роках минулого століття. Вони використовувались тими хто робив у лісі — бутинарами, сплавщиками лісу — бокорашями та просто звичайними людьми чий достаток не міг дозволити купити черевики чи чоботи. Такі шлюфаки були гірші на вигляд як шкіряні постоли, але міцніші набагато, що у важких умовах праці грало важливу роль. На початку 1950-х років моя мама ходила у таких шлюфаках до школи поки дідо не купив їй кірзові чобітки на гроші, які заробив у лісі, рубаючи дерева. І вже у 3 клас вона пішла у новеньких кірзачках. Отаке життя було у країні «гдє так вольно дишит чєловєк»...
vishak.jpg
Вішачок для штанівПереглядів: 5Поповнення експонатів музею-майстерні «Чоботар».
Прислав Роман Хромейчук.
podyaka.jpg
Подяка ГО «Косів Гуцульський»Переглядів: 3ГО «Косів Гуцульський» висловлює щиру подяку всім учасникам групи «Косів Гуцульський», всім людям доброї волі хто підтримує нашу громадську роботу допомагаючи зберігати нашу історію, популяризувати наше місто, хто приймає участь та допомагає організовувати різні ретро-проекти а з часу повномасштабної війни московії проти України, підтримує нашу волонтерську роботу по забезпеченні наших віськових всім необхідним! Разом зможемо!

Прислав Роман Хромейчук
svichki.jpg
Окопні свічки для захисників!Переглядів: 3Щиро дякую учням 8-А класу Косівського ліцею ім. Ярослава Мудрого та класному керівнику Радиш Марії Василівні за окопні свічки та донат 2500 грн. для наших захисників!

Прислав Роман Хромейчук
kaliendar.jpg
Маємо в Косові на продаж новий Гуцульський калєндар 2024 рікПереглядів: 6Прислала Olya Gordiychuk
firman.jpg
Фірман — останній з могіканПереглядів: 5Фото: Андрій Близнюк
kreycer.jpg
1 Крейцер 1851 рокуПереглядів: 6
vechir~0.jpg
Косівський вечірПереглядів: 3Фото: Андрій Репета
yalinka~2.jpg
Моя ялинка цього року…Переглядів: 7Фото: Роман Хромейчук
dveri.jpg
Історичні дверіПереглядів: 9На щастя, вдалося врятувати від спалювання у печі давні двері з одного із небагатьох давніх історичних будинків Косова! Тепер грамотна реставрація і поважне місце у майбутньому краєзнавчому музеї історії міста Косів!

Прислав Роман Хромейчук
yabluchko.jpg
Цікаве яблучко!Переглядів: 6Прислала Леся Александрук
diedik.jpg
Мала архітектурна форма-вивіска музею «Дєдик» у КосовіПереглядів: 10Прислав Мирослав Радиш.Коментарів: 2
sayvo.jpg
Північне сяйво над КосовомПереглядів: 9Фото: Руня Солиджук
fokshey~1.jpg
Мія Фокшей з Аргентини шукає родину з МоскалівкиПереглядів: 7Підпис внизу на документі священника отця Йосипа Абрисовського, який тоді був парохом у Старому Косові.Коментарів: 2
korol.jpg
Сьогодні знайшовся король! (Сигизмунд ІІІ Ваза)Переглядів: 10Прислав Роман Петришак
shupenya.jpg
Традиційні страви Косова Гуцульського!Переглядів: 7Шупеня з огірком пареним, мандебуріник (гуцульська піца) з бринзою!
Прислав Роман Хромейчук
kloshi.jpg
Кльоші з солодкимПереглядів: 7Ой єк згадаю часи, коли бахуром бігав на помості попід столи коли була моцна забава. А кльоші з солодким, то взагалі… А то ті горішки гості вже невиділи хіба дес крішку :) Ми то всьо смакували, а горішки особливо, гарні часи були нє?

Прислав Андрій Близнюк
фото:252 сторінках11
1