patron.jpg
Неймовірні казкові герої поселилися на стінах укриттяПереглядів: 1Студенти ІV курсу відділу художній розпис під керівництвом викладача, завідувача циклової комісії Ігоря Володимировича Барановського прикрасили стіни укриття для дітей-вихованців Католицького дитячого садочка міста Косів. Діти отримали задоволення розглядаючи роботи студентів!
kalendar.jpg
Календар «Літопис УПА» на 2025 рік можна придбати в музеї визвольної боротьбиПереглядів: 0Прислала Віра Рак.
atlas.jpg
Комета «ATLAS» над Косовом!Переглядів: 0Фото: Андрій Близнюк
suveniri.jpg
Свіжа партія сувенірів від «Бородатого»Переглядів: 0Прислав: Андрій Близнюк
maier-kosiw.jpg
Maier Hofenberg, Kossow Galicia — експонат музею-майстерні «Чоботар»Переглядів: 0Колись за Австрії у Косові Гуцульскім жив такий собі Майєр Хофенберґ, який мав мануфактуру по виробництву табівок, які на той час були дуже популярні бо окрім оленів, коней які були зображені на них, також були витиснені ім‘я та прізвище виробника і місце виробництва!

Прислав Роман Хромейчук.
pasika~0.jpg
Чи ви знаєте, що у нас в місті на вулиці Лісній є музей бджільництва? Рекомендую!Переглядів: 0Фото: Роман Рудник
kreisel.jpg
Поповнення книжкової полиці музею-майстерні «Чоботар» Переглядів: 0Брошурки 1930-х років з печаткою книгарні у Косові Гуцульськім Абрахама Крейселя, що була на плоші Ринок у приміщенні теперішнього музею. Дякую щиро п. Роману Сем’яніву!
Прислав Роман Хромейчук.
radish~0.jpg
Пам'ятна дошкаПереглядів: 1Ще одна знакова подія відбулася сьогодні в культурному житті Косова: на будинку, де жив і творив український літератор і громадський діяч Богдан Радиш-Маринюк, відкрита і освячена пам'ятна дошка (автор — Заслужений художник України Василь Дутка).
Фото: Роман Рудник
salt-kosiv.jpg
Сигодни ми варили косівську сіль!Переглядів: 5Прислав Роман Хромейчук
nutriya.jpg
Косівські нутріїПереглядів: 4Фото: Yurova Nataliia
kosiv-logo-600.jpg
Графічний логотип до 600-річчя першої письмової згадки про місто КосівПереглядів: 5Косівською міською радою підведено підсумки оголошеного конкурсу на графічний логотип до 600-річчя першої письмової згадки про місто Косів.

По перше, ми дуже вдячні учасникам, які прийняли участь в конкурсі та створили кожен по своєму унікальні художні твори, а це Олег та Оксана Кондратюк, Анатолій Гордійчук, Роман Халілов та Діана Хромейчук.

Тому звичайно, хочемо відзначити авторів і чекаємо на вас всіх, 31 серпня о 15:00 в м. Косів у міському будинку культури та дозвілля, на першому з циклу заходів, приурочених до відзначення 600-річчя першої письмової згадки про Косів...
clay-kosiv.jpg
Знахідка на березі!Переглядів: 5Було створене з глини людськими руками.
Розмальоване, випалене вогнем.
Служило комусь у побуті, прикрашало оселю...
Розкололося на уламки...
Повернулося знову до землі-води...

Прислала Вікторія Яремин
spas.jpg
Традиційно на «Яблучного» Спаса в КосовіПереглядів: 1Фото: Оля Хохлова
plyac.jpg
Відпочинковий пляцПереглядів: 1Сьогодні був приємно вражений ґаздівством наших косів’ян! На розі вулиць Стефурака, Середньої і Лісної облаштовано відпочинковий пляц — місце для людей, котрі підіймаються на Лісну чи Середню вулицю. Ошатна лавочка в затінку, кулер з водою і горнятко, сміттєвий бачок. Дякую щиро ґаздам які подбали про інших!

Прислав Роман Хромейчук
drakon.jpg
Липнева ящіркаПереглядів: 1Фото: Василь Кіщук
midyanka-kosiv.jpg
Мідянка в Косові!Переглядів: 3Фотомодель була з примхами, але фотосесія вдалася :)
Фото: Руня Солиджук
dzerkalce.jpg
Скіфське дзеркальцеПереглядів: 3Вчора натрапив на прадавній (за всіма ознаками) артефакт — бронзове дзеркальце з обламаним вушком у чорній емалевидній патині. Припускаю ранньої бронзової доби (в сплаві є залізо, трохи притягується неодимовим магнітом). Якщо мої висновки вірні — то це предмет із першого тисячоліття до нашої ери.

Прислав Роман Петришак
kosiv-600.jpg
Косову — 600 років!Переглядів: 350 грам за рідне місто… Сьогодні йому 600 років!
Подача по-косівськи: на одного і звісно, на трьох.
Всім спокою і нехай сповниться спільне бажання всіх українців: перемога і мир!
Вітаю всіх знайомих, друзів з святом, нехай буде спокій!

Прислала Галина Мартинюк
drulivnik.jpg
ДрулівникПереглядів: 1Цими днями наш музей отримав у дарунок цінний експонат — ДРУЛІВНИК. Це автентичний інструмент, що виконував функцію дрилю. За допомогою нього гуцульські майстри сверлили отвори у дереві та металі, а також наносили орнаменти у вигляді кругів та кілець.

Давній інструмент передав до музею його власник - знаний майстер дереворізьблення та інкрустації Микола Мегединюк з с. Вербовець. У комплекті з друлівником — металеві ріжучі деталі-швайци та дощечки для демонстрації прийомів роботи.

Протягом багатьох років в умілих руках Миколи Івановича народжувались неповторні шедеври: скриньки, тарелі, рахви, свічники та інші вироби...
temperature-kosiv.jpg
Хтось пам’ятає таку температуру у Косові?!Переглядів: 2«Забула додати, що це у тіньочку!!!».
Фото: Іванка Гамуляк
hutsul-horse.jpg
Файна гуцулка + красива біла кобила і фото виходять просто клас! Переглядів: 2Нагадую, що у Косові можна замовити фотосесію з конями.
Фото: Наталія Юрова
idlo.jpg
Кавалок буріника з будзом, горнє кіслєку і б‘йо до роботи!Переглядів: 2Фото: Роман Хромейчук
mina~0.jpg
МінаПереглядів: 2— Іване?
— Гов!
— Шо ти робиш?
— Йой, ади розбираю міну!
— Так вона гепне, Іване!
— Нічо у мене друга є! :)

Прислав Андрій Близнюк
museum-bandera-kosiv.jpg
«Фарби дихають війною»Переглядів: 1У Косівському філіалі ІФОМВБ ім С.Бандери відбулась презентація живопису художника, волонтера, старшого солдата 67 ОМБР ЗСУ — Олега Дробоцького (1996–2023). Щиро дякуємо всім присутнім.
Фото: Віра Рак.
фото:286 сторінках12
1